04 Вересня, 2022 р., 13:32
Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України від 05 жовтня 1998 року №1110/98, у нашій державі відзначається День підприємця.
02 Вересня, 2022 р., 13:33
   77 років тому, 2 вересня 1945 року, завершилася найкривавіша трагедія в історії людства – Друга світова війна, що тривала понад 6 років.
01 Вересня, 2022 р., 13:11
     Повертатися до навчання після літніх канікул завжди важко. Але цьогоріч ситуація значно ускладнилася через війну. Українські школярі вже тривалий час позбавленні звичного, безперервного навчального процесу – спочатку через пандемію коронавірусу, а тепер ще й у зв'язку з воєнними діями.
01 Вересня, 2022 р., 13:11
     Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро і сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!
01 Вересня, 2022 р., 10:52
Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді.
01 Вересня, 2022 р., 10:51
Рятувальники Вараського району звертаються до всіх свідомих громадян!
29 Серпня, 2022 р., 17:48
       Щороку туберкульоз забирає багато людських життів. Кожна людина повинна пам’ятати, що зараження туберкульозом найчастіше відбувається під час спілкування з хворою людиною при вдиханні мікобактерій туберкульозу з дрібними краплями мокротиння та слини, при вживанні продуктів від хворої на туберкульоз худоби, риби, птиці. Також через предмети побуту, посуд, постіль, папери. Паличка Коха є дуже стійкою до впливу зовнішнього середовища, витримує нагрівання до +85 °C та охолодження до -200 °C. У річній воді бактерія туберкульозу може зберігатися до 5 місяців, у ґрунті – до 2-х років, у приміщенні – більше місяця.
29 Серпня, 2022 р., 11:53
Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.
26 Серпня, 2022 р., 10:58
12 серпня Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу запустило Державний аграрний реєстр або ДАР. ДАР — це платформа, де будь-який агровиробник може податися на доступні для них програми підтримки — як від держави, так і за кошти міжнародних організацій.