Рішення сесії "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

Дата: 15.09.2021 22:31

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 року                                                             № 381

Про надання дозволу  на розроблення

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Усика Миколи Васильовича  від 13.08. 2021 року        вх. № 186 про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12,121,122,123, частиною 6 ст.186 Земельного кодексу України, статтею 25, статтею 55 Закону України «Про землеустрій», п.34, частиною 1 статті  26, частиною 1 статті 59 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати громадянину Усику Миколі Васильовичу  дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3762 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення  (угіддя рілля), що знаходиться в с. Ромейки, вул. Лісова, Володимирецького району  Рівненської області.

2. Громадянину Усику Миколі Васильовичу  у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

3. Подати проєкт землеустрою  на розгляд сесії Полицької сільської ради згідно вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О.М.).

Сільський голова                                                                          Микола ОЗЕРУГА