Рішення сесії "Про передачу майна комунальної власності Полицької сільської територіальної громади в господарське відання КНП «Володимирецький ЦПМСД»

Дата: 15.09.2021 21:41

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 року                                                                             № 367

Розглянувши лист КНП «Володимирецький ЦПМСД» від 16.06.2021 №1356/01-17/21, на підставі Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Полицької сільської ради за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління, затверджене рішенням Полицької сільської ради від 02 вересня 2021 року №366, відповідно до статті підпункту 31, 43 пункту 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 136 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання комунального підприємства  КНП «Володимирецький ЦПМСД» щодо надання в користування на праві господарського відання майна лікувально-профілактичних закладів на території громади,  у зв’язку з виробничою необхідністю, враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань бюджету, соціально-економічного та культурного розвитку, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.  Передати на праві господарського відання комунальному некомерційному підприємству «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради (код ЄДРПОУ 38853852) індивідуально визначене нерухоме та рухоме майно комунальної власності територіальної громади Полицької сільської ради, яке зазначено в додатку.
  2.  Передачу майна на праві господарського відання провести відповідно до Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Полицької сільської ради за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління, затверджене рішенням Полицької сільської ради від 02 вересня 2021 року №366.
  3. Доручити Полицькому сільському голові Миколі ОЗЕРУЗІ укласти з директором КНП «Володимирецький ЦПМСД» договір про закріплення майна комунальної власності територіальної громади Полицької сільської ради на праві господарського відання.
  4. КНП «Володимирецький ЦПМСД» прийняти в господарське  відання    майно комунальної власності територіальної громади Полицької сільської ради, зазначене в пункті 1 цього рішення, згідно акту приймання-передачі.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Полицької сільської ради з питань бюджету, соціально-економічного та культурного розвитку.

Сільський голова                                                          Микола ОЗЕРУГА

до рішення Полицької сільської ради

від «02» вересня 2021 року №367

ПЕРЕЛІК

індивідуально визначеного нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади Полицької сільської ради, яке передається на праві господарського відання комунальному некомерційному підприємству «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради (код ЄДРПОУ 38853852)

Назва об’єкта

1

Полицька амбулаторія

вул. Нова, 31 с. Полиці

2

ФАП с. Ромейки

вул. Шевченка, 26 с. Ромейки

3

ФАП с. Іванчі

вул. Комсомольська, 7 с. Іванчі

4

ФАП с. Сошники

пров. Тихий, 1/а с. Сошники

5

ФАП с. Острів

вул. Кузнецова, 25 с. Острів

6

ФАП с. Балаховичі

вул. Гагаріна, 16 с. Балаховичі

7

Інше індивідуально визначене майно, в тому числі речі, призначені для обслуговування відповідних об’єктів нерухомого майна і пов’язаних з цим майном спільним призначенням.

Належність речей, призначених для обслуговування кожного об’єкта нерухомого майна, і пов’язаних з цим майном спільним призначенням, визначається на підставі останньої суцільної інвентаризації.

Власник

Полицька сільська рада