Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Рішення сесії "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Дата: 15.09.2021 21:34
Кількість переглядів: 164

УКРАЇНА

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(девята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 року                                                             № 389

Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

          Розглянувши заяву гр. Леонової Надії Трохимівни від   09 липня  2021 року №152 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,116,118, пунктом «г» частини першої статті 121,частиною першою статті 122,статтями 125,126,статтею 186 Земельного кодексу України, п.34, частиною 1 статті  26, частиною 1 статті 59 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада        

 

           В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити громадянці Леоновій Надії Трохимівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах  с.        Балаховичі, вул. Ювілейна 1/1 Полицької сільської ради         Володимирецького району  Рівненської області.

2. Передати у власність громадянці  Леоновій Надії Трохимівні земельну ділянку (кадастровий номер 5620880600:02:001:0073) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1139 га в межах с. Балаховичі,                                  вул. Ювілейна 1/1 Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянки.

     3. Право власності  на земельну ділянку підлягає оформленню відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О.М.).

Сільський голова                                                                           Микола ОЗЕРУГА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора