Рішення сесії "Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Дата: 15.09.2021 21:33

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев'ята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

02 вересня  2021 року                                                            № 388

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Керуючись п.34  ч. 1 ст. 26 ,ч. 1 ст. 59    Закону УкраїниПро місцеве самоврядування в Україні , ст.. 12,33,116,118,121   Земельного кодексу України,  розглянувши  заяву  гр. Якубець  Ольги  Іринарівни  від  9.07.2021року  за            № 151,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Якубець Ользі Іринарівні  дозвіл  на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка      знаходиться  в селі Маюничі, вул. Варшавська  та   перебуває у її користуванні .

2.  Гр. Якубець Ользі Іринарівні  у місячний термін звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою для розроблення технічної документації  щодо встановлення  меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

3. Після виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зареєструвати земельну ділянку у відділі  Головного  управління  Держгеокадастру Вараського району у  Рівненській області і подати її на затвердження до Полицької  сільської  ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних  відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту  (Ковб О. М.).

Сільський голова                                                              Микола ОЗЕРУГА