Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Рішення сесії "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Дата: 15.09.2021 21:31
Кількість переглядів: 150

УКРАЇНА

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(девята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 року                                                             № 390

Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

          Розглянувши заяву гр. Сергійчук Олени Миколаївни від   14 липня  2021 року №157 про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,116,118, пунктом «г» частини першої статті 121,частиною першою статті 122,статтями 125,126,статтею 186 Земельного кодексу України, п.34, частиною 1 статті  26, частиною 1 статті 59 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада        

 

           В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити громадянці Сергійчук Олені Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах                              с. Маюничі вул. Варшавська буд.6  Полицької  сільської ради Володимирецького району  Рівненської області.

2. Передати у власність громадянці Сергійчук Олені Миколаївні земельну ділянку (кадастровий номер 5620880600:03:002:0033) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га в межах с. Острів  вул. Варшавська,буд.6  Полицької сільської ради Володимирецького Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянки.

     3. Право власності  на земельну ділянку підлягає оформленню відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль  за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О.М.).

Сільський голова                                                                           Микола ОЗЕРУГА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора