Рішення сесії "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок"

Дата: 20.07.2021 15:20

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьома сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                                             № 346

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації  із землеустрою

щодо інвентаризації  земельних ділянок

Заслухавши інформацію голови сільської ради  щодо інвентаризації земель на території Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області з метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій, керуючись статтями 12, 83, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 5 червня 2019 року № 476 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земель комунальної власності Полицької сільської ради  Вараського району Рівненської області  орієнтовною  площею 0,68 га, з метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій.

1. Доручити виконавчому комітету сільської ради замовити розроблення

технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).

Сільський голова                                                       Микола ОЗЕРУГА