Рішення сесії "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Дата: 20.07.2021 14:55

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьома сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

14 липня  2021 року                                                             № 353

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання  гр. Дукача Івана Івановича від  22червня  2021 року вх. № 139 та технічну документацію щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 40,116,118,121,122,125 Земельного кодексу України,статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити громадянину Дукачу Івану Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах   с. Полиці,  вул. Гагаріна,3 Полицької сільської ради Вараського району  Рівненської області.

2.Передати у власність громадянину Дукачу Івану Івановичу  земельну ділянку (кадастровий номер 5620888000:01:001:0171) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га в межах с. Полиці,                                  вул. Гагаріна,3 Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянина.

3.Громадянину Дукачу Івану Івановичу  провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно до норм чинного законодавства.

4. Контроль  за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О.М.).

Сільський голова                                                                           Микола ОЗЕРУГА