Рішення сесії "Про проведення у 2021 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів"

Дата: 20.07.2021 14:18

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьома сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                                             № 334

Про проведення у 2021 році

конкурсу на надання соціальних послуг

за рахунок бюджетних коштів

На виконання рішення Полицької сільської ради від 14 липня 2021 року                     № 333 “ Про   цільову програму надання пільг та соціальних послуг окремим  категоріям населення Полицької сільської територіальної  громади на 2021 рік», з метою надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.      Оголосити про проведення у 2021 році конкурсу на надання соціальних послуг догляду вдома за рахунок бюджетних коштів, відповідно до Порядку надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення та компенсації надавачам вартості соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 450.

2.      Відділу соціального захисту населення Полицької сільської ради оприлюднити на офіційному веб-сайті Полицької сільської ради  оголошення «Про проведення у 2021 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів».

3.      Встановити кінцеву дату для подання учасниками, які виявили намір взяти участь у конкурсі, Конкурсної пропозиції – 05 серпня 2021 року до 18.00 год.

4.      Розкриття конкурсних пропозицій провести 06 серпня 2021 року о            10.00 год. в приміщенні Полицької сільської ради (вул. Б. Хмельницького, 23/а).

5.      Прийом конкурсних пропозицій здійснювати за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23/а,  с. Полиці, 34374, Полицька сільська рада.

6.      Обсяг бюджетних коштів, що залучаються для надання соціальних послуг догляду вдома становить  160 тис. грн. (сто шістдесят тисяч гривень. 00коп).

7.      Затвердити:

-        обсяг, якісні та кількісні характеристики соціальних послуг, що є предметом конкурсу на надання соціальних послуг згідно з додатком №1 (додається);

-        форму Конкурсної пропозиції згідно з додатком №2 (додається);

-        зразок оформлення конверту Конкурсної пропозиції згідно з додатком №3 (додається).

8.      Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                              Микола ОЗЕРУГА