Рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Дата: 06.08.2020 15:34

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьома сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

10 червня 2020 року                                                                                                       № 112

Про погодження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

Розглянувши заяву гр. Долід Аліни Аркадіївни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,4977 га за рахунок земель державної власності для ведення особистого селянського господарства за межами с. Балаховичі на території Балаховицької сільської ради, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно до статей 12, 116, 118, 121, пунктів 1, 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Долід Аліні Аркадіївні (кадастровий номер 5620880600:04:007:0694) загальною площею 0,4977 га за рахунок земель державної власності для ведення особистого селянського господарства за межами с. Балаховичі на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2. Погодити передачу у власність гр. Долід Аліні Аркадіївні земельну ділянку (кадастровий номер 5620880600:04:007:0694) площею 0,4977 га за рахунок земель державності власності для ведення особистого селянського господарства за межами с. Балаховичі на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

3. Рекомендувати гр. Долід Аліні Аркадіївні здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до Закону України “ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та обтяжень ”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).

Секретар сільської ради                                        Г.П. Рубець