Рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Дата: 06.08.2020 15:30

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьома сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

від 10 червня 2020 року                                                                                       № 114

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Розглянувши заяву громадянки Зектер Олени Федорівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, керуючись статтями 12, 121, 122, 118,186 Земельного кодексу України, статтями 13, 25, 30 Закону України “ Про землеустрій ”, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зектер Олені Федорівні для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за адресою: Рівненська область, Володимирецький район, с. Іванчі, вулиця Першотравнева.

2. Передати гр. Зектер Олені Федорівні у власність земельну ділянку площею 0,3151 га кадастровий номер 5620888000:03:001:0196, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Рівненська область, Володимирецький район, с. Іванчі, вулиця Першотравнева.

3. Громадянці Зектер Олені Федорівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).

Секретар сільської ради                                                              Г.П.Рубець