Рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Дата: 06.08.2020 15:27

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьома сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

від 10 червня 2020 року                                                                                                         № 115

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Розглянувши заяву Пальцун Тетяни Вікторівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),керуючись статтями 186 п.1 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України, “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5620888000:03:002:0054 у власність гр. Пальцун Тетяні Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) за адресою Рівненська область Володимирецький район с. Іванчі, вулиця Поштова,20.

2. Передати гр. Пальцун Тетяні Вікторівні у власність земельну ділянку площею 0,2225 га, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови Полицької сільської ради, розташованої за адресою Рівненська область Володимирецький район с. Іванчі, вулиця Поштова,20 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка).

3. Громадянці Пальцун Тетяні Вікторівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).

Секретар сільської ради                                      Г.П.Рубець