Рішення Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Дата: 06.08.2020 12:35

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

16 березня 2020 року                                                                                                      № 65

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву Рижко Миколи Павловича та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , керуючись статтями 12,118, п. г ч.1 ст.121 Земельного кодексу України, статтями 22,25,55 Закону України “ Про землеустрій ” та на підставі статті 26 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рижка Миколи Павловича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована в с. Полиці, вулиця Богдана Хмельницького,51 Полицької сільської ради, Володимирецького району, Рівненської області.

2. Передати у власність гр. Рижку Миколі Павловичу земельну ділянку (кадастровий номер:5620888000:01:001:0155) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, що розташована в с. Полиці, вулиця Богдана Хмельницького,51 Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

3. Гр. Рижку Миколі Павловичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством України. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                           М.К.Озеруга