Рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лавренчуку М.В.

Дата: 06.08.2020 10:17

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

19 лютого 2020 року                                                                                 №29

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

Розглянувши заяву Лавренчука Миколи Васильовича з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 40, 120, 121, 125 Земельного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Лавренчуку Миколі Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) загальною площею 0,1570га, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована в с. Маюничі вулиця Пушкіна, 27 Володимирецького району Рівненської області.

2. Громадянину Лавренчуку Миколі Васильовичу у місячний термін звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Після розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) звернутися до відділу у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненської області для проведення реєстрації земельної ділянки та до сільської ради для затвердження даної документації та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                М.К. Озеруга