Рішення Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Дата: 06.08.2020 09:47

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

18 лютого 2020 року                                                                                         №

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву Юська Якова Дмитровича та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , керуючись статтями 12,118, п. г ч.1 ст.121 Земельного кодексу України, статтями 22,25,55 Закону України “ Про землеустрій ” та на підставі статті 26 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Юська Якова Дмитровича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), що розташована в с. Острів, вулиця Кузнецова,17 Володимирецького району Рівненської області.

2. Передати у власність гр. Юську Якову Дмитровичу земельну ділянку (кадастровий номер : 5620880600:01:001:0149 ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1465 га, що розташована в с. Острів, вулиця Кузнецова,17 Володимирецького району Рівненської області.

3. Гр. Юську Якову Дмитровичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                                 М.К.Озеруга