Рішення Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Дата: 06.08.2020 09:40

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

18 лютого 2020 року                                                                                                №

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву Серховець Людмили Миколаївни та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,118,п.б ч.1 ст.121 Земельного кодексу України, статтями 22,25,55 Закону України “ Про землеустрій ” та на підставі статті 26 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Серховець Людмили Миколаївни для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Балаховичі, вулиця Лісна, Володимирецького району Рівненської області.

2. Передати у власність гр. Серховець Людмилі Миколаївні земельну ділянку ( кадастровий номер 5620880600:02:002:0042) для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2228 га, що розташована в с. Балаховичі, вулиця Лісна, Володимирецького району Рівненської області.

3. Гр. Серховець Людмилі Миколаївні зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                                     М.К.Озеруга