Рішення Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

Дата: 06.08.2020 09:38

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

18 лютого 2020 року                                                                                              №

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр. Будник Олесі Яківни, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, статей 40,120,121,125 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Будник Олесі Яківні дозвіл на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови в с. Полиці вулиця Гагаріна,9 в межах населеного пункту Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2. Гр. Будник Олесі Яківні у місячний термін звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості).

3. Після погодження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області подати її до Полицької сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                                             М.К.Озеруга