Рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Дата: 06.08.2020 09:28

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

18 лютого 2020 року                                                                                                №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Розглянувши заяву громадянина Стельмаха Володимира Сергійовича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, керуючись статтями 12, 121, 122, 118,186 Земельного кодексу України, статтями 13, 25, 30 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стельмаха Володимира Сергійовича для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за адресою: Рівненська область, Володимирецький район, с. Полиці, урочище «Дубина».

2. Передати безоплатно у власність земельну ділянку громадянину, площею 0,5000 га кадастровий номер 5620888000:01:001:0153, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Рівненська область, Володимирецький район, с. Полиці, урочище «Дубина».

3. Громадянину Стельмаху Володимиру Сергійовичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                                           М.К.Озеруга