19 Червня, 2022 р., 17:20
День фермера — щорічне професійне свято фермерів, коли вітають усіх фермерів та працівників фермерських господарств. Фермери — люди, які працюють у сільському господарстві, ведуть своє господарство та здійснюють виробництво, переробку та реалізацію сільськогосподарської продукції.
17 Червня, 2022 р., 17:28
Напередодні професійного свята людей у білих халатах - Дня медичного працівника, щирі слова вітань і вдячності для наших чарівних медиків звучали не тільки з вуст дітей під вправним керівництвом директора Центру культурних послуг Ганни Стельмах, сільського голови Миколи Озеруги, а й від голови Вараської РВА Людмили Мариніної. Вона відзначила високі моральні і професійні якості колективу, рівень комфорту закладу і атмосферу доброзичливості і емоційного інтелекту. Так тримати. Ви в нас найкращі.
17 Червня, 2022 р., 12:14
Пожежа на сільсьськогосподарських угіддях сама по собі ніколи не виникає. Вона є наслідком чиєїсь недбалості, безпечності та безгосподарності. При цьому літня спекотна погода лише створює сприятливі умови, коли навіть невеличка іскра стає причиною лиха.
17 Червня, 2022 р., 12:13
Як часто ви можете стати свідком пожежі? А чи знаєте як правильно діяти, коли виявили
14 Червня, 2022 р., 17:43
Інформація про скликання пленарного засідання восьмого скликання
14 Червня, 2022 р., 17:22
З метою забезпечення рівних прав, можливостей та створення
14 Червня, 2022 р., 17:21
13 Червня, 2022 р., 09:36
7 червня до рятувальників Вараського району надійшло повідомлення, про те, що в полі біля села Жовкині Володимирецької тергромади було виявлено металевий предмет ззовні схожий на гранату часів Другої світової війни. При виїзді до місця небезпечної знахідки оперативної групи рятувальників даний предмет було ідентифіковано, як ручна граната Ф-1 часів Другої світової війни. Місце події було взято під охорону працівниками поліції.
12 Червня, 2022 р., 09:38
Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету
08 Червня, 2022 р., 10:02
Наступає літо. Влітку більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу водоймищ. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок.