14 Вересня, 2023 р., 16:39
   Згідно статті 36 Закону України від 09.07.2023 № 1058-ІV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають непрацездатні члени сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні. До непрацездатних членів сім’ї відносяться, зокрема дружина (чоловік), якщо досягли пенсійного віку або являються інвалідами. До членів сім’ї, які вважаються такими, що були на утриманні померлого годувальника, відноситься дружина (чоловік), якщо:
14 Вересня, 2023 р., 16:37
Перше практичне завдання з навчання персоналу Полицька Виправна Колонія на тему "Особливості використання портативного відеореєстратора персоналом установ виконання покарань" було проведено поліцейським офіцером Полицька Територіальна Громада старшим лейтенантом поліції Шемехном Павлом Петровичем 12 вересня.
14 Вересня, 2023 р., 16:20
МОЛОДЧИНКА! Щиро вітаємо! Ці слова - для Ангеліни Ляшик, талановитої та артистичної дівчинки, учасниці майже всіх гуртків що працюють у Будинку культури с. Ромейки. Дівчинка і танцює, і співає, і малює, і декламує. Саме за декламування і отримала Ангеліна гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Джерело надій.". Наполегливості, завзятості і подальших творчих успіхів тобі, Ангелінко!
14 Вересня, 2023 р., 16:16
16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у всіх регіонах з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.
14 Вересня, 2023 р., 16:16
   З початку 2023 року у Вараському районі зареєстровано 74 пожежі. З них в житловому секторі сталося 54 пожежі. Прямі збитки становлять 4,96 млн. грн., побічні – 19,04 млн. грн.
14 Вересня, 2023 р., 16:15
     На жаль, деякі громадяни, попри заборону, спалюють суху рослинність, що часто призводить до масштабних пожеж.
14 Вересня, 2023 р., 09:49
14 Вересня, 2023 р., 09:48