Дата: 16.05.2024 09:19

Нагадуємо! Під час воєнного стану відвідувати ліси можна лише за погодження з військовими та органами місцевого самоврядування.

Нагадуємо про діючу заборону у період воєнного стану на відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів, в тому числі гужовим транспортом. Звертаємо увагу громадян на

розміщення знаків заборони та табличок мінної небезпеки – «Увага, МІНИ!», «DANGER! MINES».

Особливо це стосується територій Зарічненської та Локницької тергромад, які є прикордонними. Також замінованіц території є і на території інших громад району.

Наголошуємо, що при потребі пересування у вищезазначених територіях, маршрут та можливість пересування (збирання врожаю, вирубка та заготовка лісу і таке ін.) здійснюється з погодження органів місцевого cамоврядування та військових структур.

Недотримання заходів безпеки може призвести до людських жертв.

Довідково! Заборона діє згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 64/2022, у відповідності до Закону України

«Про правовий режим воєнного стану» та на виконання наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації № 37 від 23.03.2022 «Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану».

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: текст