Кампанія з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 16.05.2024 09:16

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

У травні 2024 року на території Полицька Територіальна Громада проводитиметься кампанія з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб спільних для тварин та людей спричинене нейротропним вірусом, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та уразі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги закінчується летально.

Проводиться вищевказаний захід весною та восени шляхом розповсюдження принад із вакциною. Проте у зв'язку з воєнним станом, буде здійснено лише наземний розподіл принад на узліссях, узбіччі доріг, біля річок тощо.

Принада має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку та запахом м'ясо-кісткового борошна, всередині яких капсула із вакциною.

При виявленні принад ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

❗️брати їх в руки;

❗️руйнувати;

❗️зрушувати з місця;

❗️пошкоджувати;

❗️знищувати чи приносити додому, адже профілактика сказу тварин – це безпека здоров’я людей.

На зображенні може бути: еріка деревовидна