З Днем села Ромейки!

Дата: 07.05.2024 10:35

Шановна громадо!

Час летить швидко. І в цьому безупинному плині міняється все довкола, змінюються люди, оновлюється світ, закарбовуючи в календарі життя пам’ятні дати. Сьогодні, на третій день ВеликОдня, ми святкуємо Десь села Ромейки. День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у цьому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. Це вже історія, а як відомо, історію села творять люди.

Щирості та широті сердець його жителів позаздрить будь-який мешканець великого міста.

Тут живуть люди, які знають один одного споконвіку, де вітаються з усіма зустрічними і бережуть давні традиції народу.

Війна змінила нас, наші думки, внесла хаос в щоденні турботи. Проте село живе, допомагає і вірить, вірить в неминучу Перемогу світла над темрявою, добра над злом, українського народу над ярмом москальщини.

Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і довгоочікуваного миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла.

З повагою, сільський голова Микола Озеруга

На зображенні може бути: дорога та текст