ЯКА СІМ'Я Є БАГАТОДІТНОЮ ТА ЯК ОФОРМИТИ ЦЕЙ СТАТУС?

Дата: 18.03.2024 10:34

В Україні закріплені соціальні гарантії для багатодітних родин. Яка сім'я є багатодітною та як оформити цей статус?

Відповіді в інфографіці.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «омбудсман украйни Ombudsman of Ukraine y разі народження дитини або навчання особи BikOM вi̇д 18 до 23 pokiB за денною формою навчання за межами украёни додаеться копія сведоцтва про народження або довдки iз закладу освти. документи подаються за умови ёхньо" лега- лзаци", якщо нше не передбачено чинним законодавством украёни, та 3 перекладом на украёнську мову. вірнсть перекладу або справжнсть пдпису перекладача засвдчу- еться нотарально.»

На зображенні може бути: 2 людини та текст «омбудсман украйни Ombudsman of Ukraine слðд пам'ятати! ятати! у разі виёзду дитини за кордон, статус багатодтно" CİM'T не зникае. обмеження щодо надання CİM'İ стату- су багатодтно" пịд час дёï военного стану не встановлювались!»