Щоб повірити в добро, треба почати робити його.

Дата: 07.02.2024 12:34

Щоб повірити в добро, треба почати робити його.

А якщо робити добро ще й від серця, то це робити його в першу чергу завжди собі.

Сьогодні на прохання воїнів з третьої штурмової, в числі яких і захисник нашої громади Роман, на найгарячіший напрямок поїхало їх невеличке замовлення. Дякуємо підприємиці Тетяні Стадник за газовий балон, який вкрай їм був потрібен, нашій постійній в'язальниці шкарпеток, тезці, також Тетяні Стадник, за шкарпетки і смаколики. Низький уклін мамі нашого загиблого Героя Ярослава Стадницького Лідії Іванівні, яка щоразу долучається до відправок. Ця також не виключення - енергетики, смаколики, енергетичні батончики поїхали до хлопців. З запасів додали чаю. І, звичайно, головне прохання - потреба в теплому цивільному одязі була заповнена в повному об'ємі. Дякуємо всім, хто долучився: Валентина Шепеть, Олена Гутник, Віра Ляшик, Софія Самчук, Наташа Алексейчик-Тарасюк , Наталія Свінціцька, Ніна Бабік, Бачинська Марія, Радчук Світлана, Неля Кухарець, Савчук Олена, Петро Навозняк, Лідія Назарчук, Алла Давідчик, Гутник Вікторія.

Дякуємо всім, хто своєю добротою зігріває серця наших мужніх захисників.

Бережи їх, Боже.