Змагання з волейболу на Кубок територіальної громади.

Дата: 20.01.2024 15:59

За підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Полицька Територіальна Громада , в спортивній залі Полицький ліцей вже втретє проходили змагання з волейболу на Кубок територіальної громади. Шквал емоцій, шалений драйв і неймовірний вкид адреналіну добре поганяли кров вболівальникам.

Участь взяли команди с. Сошники, с. Іванчі та команда юніорів з Полицького ліцею.

Під час війни заняття спортом надзвичайно важливе, бо знімає стрес, тримає у тонусі, дозволяє приймати виважені рішення.

Інтрига витала в повітрі до останнього. Проте за результатами запеклої боротьби, в прямому сенсі цього слова, перехідний Кубок вдруге за третій рік змагань заслужено в команди с. Сошники. Впевнено, отримавши друге місце, заявила про себе команда Полицького ліцею. На третій сходинці команда с. Іванчі. Найкращим гравцем став учень того ж таки Полицького ліцею Переходько Владислав.

Всі команди отримали грамоти, кубки та невеликі грошові винагороди.

Це вже традиційні щорічні змагання, які з нетерпінням очікує кожен поціновував цієї гри.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу.

Респект за суддівство варашанину Кирилу Гусєву.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість не зупиняти розвиток спорту в нашій громаді!