У Балаховицькій школі- новосілля!

Дата: 18.01.2024 15:50

Сьогодні попри дощову погоду на території Балаховицькоі гімназії було людно і весело. Протягом чотирьох років школярі здобували освіту в дві зміни у дошкільному закладі, так як приміщення школи перебувало в аварійному стані і потребувало капітального ремонту. Ще у 2019 році його ніби почали…

А 22 лютого 2022 року я була в цій школі на зборах батьків,де знову піднімали питання про відбудову освітнього закладу та створення належних умов для навчання дітей

🤞Цей день згадую дуже часто, адже перед самим початком повномасштабного вторгнення в цьому маленькому селі вже звучали заклики проти нашої держави та влади. Одна особа пробувала зробити заколот, вигукуючи слова: « Що нам ваша держава дала? Що нам ваша влада зробила?»

І тоді я не змовчала, сказала, що думала…..

🤗А сьогодні в мене раділо 💗- в оновлену школу, яку просто не впізнати, прийшли учні, батьки , вчителі. На місці руїн, порослих мохом, у центрі села відбудований сучасний заклад освіти із світлими класами,новими меблями та інтерактивним обладнанням. Сучасно! Креативно! Безпечно!

Просто - казка! Радію за дітей і педагогів, адже навчатися і працювати в таких умовах- мрія учнів та багатьох вчителів

А ще - дуже тепло на душі, бо цей освітній заклад - це наче символ для нашої країни🇺🇦, це наша маленька перемога !💙💛

Бо є нас держава!🇺🇦 І є у нас влада!🇺🇦

І в такий складний для країни час, не зважаючи на складну фінансову ситуацію, Полицька територіальна громада знайшла ресурси відбудовувати школу і відновити освітній процес в навчальному закладі, створити належні умови для навчання, а відповідальні будівельники зробили все якісно, сучасно, безпечно.

Я взахваті!!!!! 🤗💙💛

Щира подяка нашим захисникам за Україну і за життя!💙💛

Щира подяка всім, хто обʼєднався і працював над втіленням мрії Балаховицьких школярів, маленьких патріотів України, які неодноразово проводили ярмарки на підтримку наших українських воїнів🇺🇦

🤝Місцева влада і депутатський корпус, педагоги і батьки, волонтери та бізнес- всі разом працювали над відбудовою Балаховицькоі школи і навіть справжні друзі - наші українці з Німеччини в цьому допомагали.

І сьогодні в черговий раз переконалася - в єдності-

🤝наша сила!

В єдності- Перемога!🇺🇦