Вклад в перемогу

Дата: 15.01.2024 14:23

Поки в Україні точаться запеклі бої, де наші воїни відбивають ординську навалу російських нелюдів, громадяни в тилу допомагають як можуть, активна молодь — не виняток.

Натхнення прийшло спонтанно до ініціаторів з вул. Шкільної (в народі - Шенявка) і виявилось напрочуд результативним.

Несучи від хати до хати гарну щедрівку з гармошкою, "ряжені" (тільки вони вважали себе звичайними щедрівниками) зібрали 18600 грн. Наразі вони додалися до суми в 13200 від наших попередніх помічників на потреби ЗСУ і були передані в Полицький волонтерський штаб. Не забарився вже запит і від наших хлопців з запорізького напрямку на павербанки.

То ж сподіваємось, вчинок цієї активної молоді надихне людей і надалі долучитися до допомоги нашій армії будь-яким можливим шляхом: грошима, роботою або подібними ініціативами. У ці непрості часи головне — не втрачати надію на щасливе майбутнє у вільній, незалежній державі. А з такою активною молоддю Україна не пропаде, у цьому можна бути впевненими.

Разом до перемоги! Слава Україні! Фото без описуФото без опису