7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 11:44

Від мені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність працівникам місцевого самоврядування, депутатам сільської ради, ветеранам самоврядування,

всім, хто працює з людьми та для людей.

Нехай розуміння та взаємопідтримка кожного члена громади додасть впевненості для подолання перешкод, досягнення бажаних результатів, навіть у складних сучасних умовах.

Вірю, що українці дадуть гідну відповідь на всі виклики сьогодення, натхненно працюватимуть на розбудову демократичної, економічно потужної, квітучої держави!

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою,

сільський голова Микола ОЗЕРУГА