Змагання

Дата: 10.12.2023 11:33

Сьогодні, 10 грудня, у м.Сарни у спортивній залі Сарненського педагогічного фахового коледжу РДГУ відбулися ігри заключного туру першого кола XXI відкритого чемпіонату Сарненського району з волейболу серед команд першої ліги.

За календарем ігор, наша ВК “Полиці” зустрілась з командами “Случ” с.Чудель,

“Колос” с. Кричильськ, де впевнено отримала перемогу над обома з рахунками в партіях 2:0.

Найважчою, вже втомленим гравцям, випала п’ята завершальна гра у першому колі з ВК “Костопіль”. Попри це, завдяки злагодженій взаємодії та винятковому бажанню довести свою майстерність не тільки глядачам, а й вболівальникам, наші козаки знову лідирують з рахунком 2:0.

В підсумок ВК “Полиці” здобуває максимальну кількість очок — 9. Вітаємо нашу команду.

Окремо респект Полицька Територіальна Громада за нову спортивну форму для команди та

особливе "дякую" лине вболівальникам - ви надихаєте.

Чекаємо наступного кола в січні 2024 року.

Склад команди на сьогодні:

Vitalik Babik (Капітан команди), Андрій Балашов, Олександр Рубець, Бодя Шепеть, Леус Едуард, Вася Кльок, Віктор Бейзим, Килюх Владислав, Трубілко Назар, Ковб Ярослав.