XXI відкритий чемпіонат Сарненського району

Дата: 19.11.2023 12:16

Овва! На цей раз шалений вкид адреналіну від наших славних козаків - чоловічої волейбольної команди.

Сьогодні, 19 листопада 2023 року, в рамках XXI відкритого чемпіонату Сарненського району був проведений третій тур чемпіонату (для чоловічої команди Полицька Територіальна Громада - другий) на базі Сарненського ліцею "Лідер", де брали участь 4 команди: ВК "Полиці" с. Полиці, м. Вараш, "Маяк" с. Зносичі та "Горизонт" с. Карпилівка.

Згідно графіка ігор, наша команда перша зустрілась із "Маяком" с. Зносичі, де впевнено тримала лідерство в обох партіях і за результатами завершила матч з рахунком 2:0 (25:19, 25:20).

В другій грі зустрілись команди м. Вараш та "Горизонт" с.Карпилівка, де здобули впевнену перемогу хлопці з м. Вараш з рахунком 2:0 (25:13,25:20).

Третіми на майданчику зустрілись команди м. Вараш та "Маяк" с. Зносичі, де в напруженій боротьбі поступились у третій вирішальній партії хлопці з с.Зносичі . Загальний рахунок 2:1(27:25,23:25,15:5) на користь команди з м. Вараш.

Четвертими на волейбольний майданчик вийшли наші хлопці, де зустрілись із командою "Горизонт" с. Карпилівка, впевнено здобувши перемогу у двох партіях з рахунком 2:0(25:12, 25:19) на нашу користь.

Отож, чоловіча команда нашої громади отримує максимальних 6 очок до турнірної таблиці. Вітаємо наших козаків.

Завершальний тур у першому колі - 10 грудня. Попереду нашу команду чекає зустріч трьома сильними суперниками.

Склад команди на сьогоднішній тур:

Vitalik Babik (капітан команди) Андрій Балашов, Олександр Рубець, Богдан Шепеть, Едуард Леус, Вася Кльок, Віктор Байцим, Владислав Килюх, Назар Трубілко, Ярослав Переходько, Ярослав Ковб.

Дякуємо нашим ЗСУ. Дякуємо нашим козакам.

Слава Україні!