Творити добро це просто.

Дата: 19.11.2023 12:13

Творити добро це просто.

Доброта – це поклик душі, коли ти просто не можеш вчинити інакше. Ця послуга саме зараз, якщо можна так назвати, надзвичайно затребувана. Для цього не треба надприродних зусиль, в цьому не треба шукати вигоду, цьому не треба шукати виправдання – для цього треба лише бажання і поклик душі.

Сьогодні громада вчергове відправила допомогу нашим захисникам: авто з усім необхідним обладнанням в підтримання його «боєздатного» стану. А ще воно поїхало повністю «запаковане» смаколиками для воїнів 33 механізованої бригади на Запорізький напрямок.

Дякуємо всім і кожному хто долучився: сошничанам, іванчанам, поличанам, веретенцям.

Принагідно, окремо хочемо подякувати Ігору Примачику та Івану Василишину за підтримку в питанні інструменту для обслуговування авто: троси, домкрат, набори ключів... Івану Стаднику за гігієну від БО БФ «Разом за важливе».

Особлива подяка сім'ї Олексія та Ніни Балашових. Воістину материнська і батьківська любов безмежні.

Встигайте робити добро, цінуйте кожну мить життя, адже може бути так, що саме за неї чиїмось життям заплачено...

Бережи, Боже, наших Героїв!