Тренінг на тему: «Ментальне здоров’я. Способи саморегуляції при роботі з постраждалими від ГЗН»

Дата: 21.11.2023 12:10

Числа, дати, події... Вони біжать, обганяючи один одного, і кожне з них наголошує на своїй важливості і значимості. В цьому швидкоплинному вирі життя за власними проблемами і турботами ми фактично не помічаємо те, як змінився світ навколо нас, скільки в цьому оточенні людей, які так чи інакше чекають нашої допомоги, підтримки і навіть елементарно - уваги. Це те, чого сьогодні бракує.

Саме з метою привернення уваги до актуальних питань сьогодні, 21 листопада 2023 року, у приміщенні Полицький ліцей відбувся тренінг на тему: «Ментальне здоров’я. Способи саморегуляції при роботі з постраждалими від ГЗН».

Захід провела фахівчиня Благодійний фонд «Рокада» Рівне, яка працює у напрямку протидії гендерно зумовленого насильства, а саме психологиня Ганна Кухарук.

Було цікаво, змістовно, актуально. Дякуємо за участь психологиням Полицька Виправна Колонія, які в темі і тримають руку на пульсі викликів сьогодення, психологам і педагогам закладів освіти Полицька Територіальна Громада.

Дякуємо, що нас чують.