Не провокуйте пожежі в природних екосистемах!

Дата: 05.10.2023 12:59

Пожежі в екосистемах - небезпечні і можуть мати серйозні наслідки для навколишнього середовища, тваринного світу та здоров‘я людей.

Перш за все, важливо усвідомити, що випалювання сухої рослинності та трави може легко призвести до неконтрольованого поширення вогню.

Варто нагадати, що за випалювання сухостою передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність:

За спалювання трави та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

За порушення пожежної безпеки в лісі — адміністративна відповідальність і штраф від 1530 до 4 590 грн.

Збереження екосистем та дотримання пожежної безпеки - відповідальність кожного громадянина. Пам’ятайте, що ваша обережність і повага до природи сприяють збереженню

навколишнього середовища та безпеці оточуючих.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області