Наша медицина тримає руку на пульсі

Дата: 23.09.2023 10:02

З моніторинговим візитом завітали до КНП " Полицький центр первинної медико-санітарної допомоги" ПСР представники Рівненського обласного центру контролю профілактики хвороб. Проаналізували стан виконання наздоганяючої (catch-up) кампанії з вакцинації дитячого населення проти кору, перевірили достовірність складання плану вакцинації та внесення даних про виконані щеплення в ЕСОЗ. З медичними працівниками обговорили проблемні питання, які виникають під час роботи.

На сьогодні в області існує високий ризик спалаху кору, тому питання вакцинації дітей є надзвичайно важливим. В закладі є достатня кількість вакцини проти кору, епідпаротиту та краснухи (КПК) і є всі можливості щоб захистити дітей від даної інфекції.

Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Наталя Одарчук