Тиждень протидії булінгу

Дата: 23.09.2023 10:01

Конфлікти трапляються в будь-якому колективі, у цих ситуаціях діти вчаться ухвалювати рішення та домовлятися, вони корисні для їхнього розвитку. Натомість, булінг відрізняється систематичністю та наявністю об’єкта, на який спрямовується тривала агресія. У такому випадку вчитель має розуміти, що діти не можуть впоратися із ситуацією самі та потребують втручання дорослого.

Хоч і не кожна спірна ситуація потребує втручання, проте є речі, які не можна пускати на самоплив.

У рамках Тижня протидії булінгу у Полицький ліцей до п'ятикласників завітав поліцейський офіцер громади старший лейтенант поліції Павло Шемехно. Проведена з учнями бесіда про ознаки булінгу, його наслідки та особливості протидії - частина системної роботи закладу, що проводиться з профілактичною метою.