ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ!

Дата: 01.10.2023 09:11

Від імені Полицька Територіальна Громада та її виконавчого комітету сердечно вітаю вас з професійним святом!

Кожен з нас згадує свого Вчителя - того, хто був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Зараз, під час навчання у надскладних умовах, дуже важливо розуміти, який цінний вклад роблять педагоги, підлаштовуючись до різних складних ситуацій, щоб не тільки навчити, а й морально підтримати учнів.

Висловлюю найщиріші слова вдячності і шани всім вчителям та вихователям Полицький ліцей , Ромейківський ліцей , Балаховицька гімназія

за невтомну подвижницьку працю.

Бажаю вам, шановні педагоги, міцного здоров'я, щастя, радощів і успіхів, що вимірюються здобутками ваших вихованців!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА