Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Джерело надій"

Дата: 14.09.2023 16:20

МОЛОДЧИНКА! Щиро вітаємо! Ці слова - для Ангеліни Ляшик, талановитої та артистичної дівчинки, учасниці майже всіх гуртків що працюють у Будинку культури с. Ромейки. Дівчинка і танцює, і співає, і малює, і декламує. Саме за декламування і отримала Ангеліна гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Джерело надій.". Наполегливості, завзятості і подальших творчих успіхів тобі, Ангелінко!

Нещодавно ми вітали фольклорний ансамбль "Світанок" Будинку культури с. Ромейки, який був відзначений на цьому конкурсі дипломом І премії, а ось тепер - гран- прі у вихованки цього ж закладу.

Вітаємо завідувачку БК -Ганну Ляшик. Ганна Михайлівна нещодавно очолила Будинок культури, але зуміла організувати роботу на досить високому рівні. Власними силами частково відремонтували БК (покрасили, побілили, відремонтували електопроводку, відновили кабінети), перенесли приміщення бібліотеки в ошатну кімнату БК, встановили дитячий майданчик. В закладі постійно людно: проводяться репетиції дорослих та дитячих колективів, записуються онлайн відеовітання зі святами, організовуються та проводяться різноманітні акції на підтримку ЗСУ.

Нових творчих здобутків ромейчанам з вірою у нашу Перемогу, і кожен на своєму місці, своїми справами, наближаймо її, таку омріяну і таку очікувану!