Всеукраїнський конкурс "Лідер читання-2023"

Дата: 04.09.2023 11:21

Ми живемо в епоху Інтернет-технологій. На сьогоднішній день абсолютно кожна людина може знайти будь-яку інформацію з різних тем, переглянути фільм або відео, обмінюватись фотографіями з рідними та друзями з різних куточків планети. Читання книг, зустрічі, навчання, події, спілкування – все це перейшло в онлайн-режим. Але чи може інтернет замінити живе спілкування і читання книг?

Нещодавно в громаді проходив І етап Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання-2023", що мав на меті заохочення дітей до систематичного читання, підвищенні ролі книги і бібліотек, популяризації дитячого читання.

Учениця 9 Б класу Полицький ліцей Вікторія Шевня стала його переможницею і увійшла до складу національного дитячого журі міжнародної премії IBBY.

IBBY International Board on Books for Young People, IBBY – це Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги. Неприбуткова організація Швейцарії, мета діяльності якої – пропагувати книги для дітей.

До складу журі премії IBBY входять і переможці Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання - 2023».

Саме відеопрезентацію улюбленої книги Вікторії визнали найкращою з-поміж 21 поданої роботи.

Для конкурсної роботи вона відібрала книгу, яку знайшла в ПШБ села Іванчі.

На Рівненщині конкурс «Лідер читання - 2023» проводила Рівненська обласна бібліотека для дітей – комунальний заклад обласної ради. А його учасниками стали школярі з різних районів.

Церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2023» організовуватиме Національна бібліотека України для дітей.

Отож, шановні жителі громади, ПШБ Полицька Територіальна Громада запрошують до активного читання, тим паче, вони значно оновили свій "читацький асортимент" завдяки небайдужим меценатам, жителям села і наполегливій роботі керівництва і працівників закладів.

До вашої уваги конкурсна робота Шевні Вікторії.