Знання про те, як поводитися з вибухонебезпечними предметами

Дата: 30.08.2023 16:17

Сьогодні, як ніколи, важливими є знання про те, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Тематика є актуальною не тільки для підприємств і організацій, працівники яких в ході робочого процесу проходять курси, тренінги, навчання з ЦЗ, в тому числі і про те, як потрібно діяти разі виявлення небезпечних знахідок, а й для населення, особливо сільської місцевості.

Саме тому 29 серпня Мобільним класом із мінної безпеки АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено навчання за відповідною тематикою з населенням с. Ромейки. Рятувальники продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, розповіли їх характеристики, поле ураження, місця, де найчастіше виявляють ці предмети. Детально пояснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Захід пройшов продуктивно. Працівники ДСНС поспілкувалися з населенням та відповіли на усім питання, що турбували людей. Завершенням і закріпленням почутого і побаченого став перегляд навчального відео з інструкцією про те, як потрібно себе вести у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.