ВАЖЛИВО!

Дата: 24.08.2023 15:28

Рятувальники Рівненщини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах

Найчастіше пожежі в екосистемах виникають через легковажність громадян, які нехтують чисельними застереженнями рятувальників.

Дотримуйтесь простих правил:

• не паліть суху траву і сміття, забруднюючи навколишнє середовище та провокуючи пожежі в екосистемі;

• допомагайте рятувальникам, а не підкидайте їм зайвої роботи у вигляді гасіння наслідків вашого «прибирання».

• повідомляйте до поліції про паліїв і за можливості проводьте профілактичні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями та правилами.

За спалювання трави та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

За порушення пожежної безпеки в лісі — адміністративна відповідальність і штраф від 1530 до 4 590 грн.

Збереження екосистем та дотримання пожежної безпеки - відповідальність кожного громадянина. Пам’ятайте, що ваша обережність і повага до природи сприяють збереженню

навколишнього середовища та безпеці оточуючих.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: пиріг, на відкритому повітрі та текст