Зустріч з фахівцями Центру психосоціальної підтримки

Дата: 03.08.2023 15:12

Війна принесла випробування у наше життя. Втім наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися. А для цього нам потрібна психологічна стійкість – індивідуальна і колективна. Це те уміння, яке дозволить пройти крізь усі випробування, залишаючись людьми світла, правди й любові, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому наше психічне здоров’я,

Тому потреба психологічної допомоги є вкрай актуальною. Дорослі та діти, які перебувають у гострому стресовому стані, потребують зовнішньої підтримки. Вкрай актуальною ця тематика є через те, що майже з кожної сім'ї хтось якимось чином дотичний до ВІЙНИ.

Як говорити з дітьми про війну?

Як потурбуватися про себе?

Куди звернутись військовим за психологічною і правовою допомогою?

Як вирішити питання різнопланового характеру, що виникають у сімей загиблих, безвісти зниклих чи таких, чиї близькі чи рідні перебувають в полоні?

Про можливість вирішення цих та інших питань говорили сьогодні з фахівцями новоствореного Вараського районного Центру психосоціальної підтримки.

З питань, що турбують, можна звертатись безпосередньо в Центр (можна і анонімно) або ж до фахівців Полицької сільської ради чи старостинських округів.

Якщо буде потреба в виїзді мультидисциплінарних бригад з певних питань, такі зустрічі будуть організовані в громаді.

Готові Вас почути.