Запрошення на навчання

Дата: 14.07.2023 09:37

Шановні абітурієнти, з радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, який пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека»

Університет пропонує:

▪️Найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки.

▪️Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента.

▪️Ви отримаєте не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки.

▪️Безкоштовне практично орієнтоване навчання, державне забезпечення (проживання, харчування, формений одяг), можливості самовдосконалення у спорті й науковій діяльності, а також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання.

Це лише маленька частина переваг, що надає флагман освіти і науки - Харківський національний університет внутрішніх справ.

Приєднуйтесь, переходьте за посиланням та заповнюйте форму👇 https://docs.google.com/.../1FAIpQLSejjkzsULl4p4.../viewform

На зображенні може бути: 8 людей та текст «запрошуемо на навчання харквський нацональний унверситет вну PIwHIX справ факультет № 4 кберполция»