ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ!

Дата: 05.06.2023 15:05

Із кожним днем повітря все більше прогрівається, більшає сонячних днів і незабаром прогріються і водойми. Хочемо нагадати правила поведінки під час відпочинку біля водних

об`єктів – на жаль, щороку статистика нещасних випадків свідчить, що порадами рятувальників нехтують.

Купання у холодній воді може призвести до "холодового шоку" (гостре охолодження тіла). Він наступає, коли людина потрапляє в холодну воду. При цьому вона не може

поворухнути руками і ногами, в неї розладнується дихання і вона тоне у воді мовчки, без крику про допомогу і без спроби врятуватись.

Тож рятувальники закликають поки що утриматися від купання у водоймах, а загартованим дотримуватися правил безпеки.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: постер, на відкритому повітрі та текст «å служба порятунку рвненщини як уникнути трагеди HA вод? обирайте спецально вi̇дведени мсця для купання; здйснюйте постйний контроль за дтьми; не лзьте воду незнайомому для вас мi̇сцi̇ Ta не прнайте берега чи г.рки; нколи не плавайте наодинц, особливо, якщо не впевненi̇ CBOIX силах. будьте дуже обережн! вдпочинок на вод, може бути небезпечний! дотримуйтеся правил поведнки на вод!»