Рятувальники закликають не провокувати пожеж в екосистемах!

Дата: 05.06.2023 15:05

З підвищенням температурного режиму збільшилися ризики виникнення пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах.

Зокрема, на сьогоднішній день в області зареєстровано 99 таких пожеж, що становить 23,6% від загальної їх кількості. Здебільшого, це горіння сухої трави, очеретів, чагарників та побутового сміття.

Крім того, зареєстровано 8 лісових пожеж, на площі 46,4 га, та 1 пожежу на торфовищі на площі 1 га.

Слід зазначити, що лише за останній тиждень, а саме з 29.05 по 02.06.2023 зареєстровано 20 таких пожеж. Матеріальні втрати завдані пожежами на відкритих територіях становлять понад 28 млн. грн.

Нагадуємо про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану визначену наказом начальника обласної військової адміністрації від 23.03.2022 № 37.

Будьте дуже обережні у поводженні з вогнем, не залишайте багаття без нагляду, гасіть недопалки, не випалюйте сухостій! Обов`язково слідкуйте за попередженнями рятувальників, не

ігноруйте застереження і дбайте про природу рідної України!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: вогонь та текст