В день свята, Дня захисту дітей, передали дітям, позбавленим батьківського піклування, діткам з сімей загиблих та безвісти зниклих подарунки

Дата: 01.06.2023 17:18

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей.

Найпрекрасніший період у житті людини – це, звісно, дитинство. Безтурботна пора, іграшки, мамині обійми. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Діти – наш найдорожчий скарб, проте як плекати і леліяти цей скарб – вирішує, мабуть, доля і вищі сили.

В день свята передали дітям, позбавленим батьківського піклування, діткам з сімей загиблих та безвісти зниклих подарунки від Вараської окружної прокуратури та Полицька Територіальна Громада.

Хочу наголосити, що діти – це наше майбутнє, а ще - наш основний мотиватор.

На нашу думку, основний меседж сьогоднішнього свята: кожна дитина, яка залишилась без батьківської опіки чи люблячої родини, хай знає, що про неї дбають, а їх очі хай завжди сяють від радості.

Дякуємо Вараській окружній прокуратурі, що допомагають підтримувати такі сім’ї та діток.