Я хочу, щоб всі діти були щасливими...

Дата: 30.05.2023 09:44

"Я хочу, щоб всі діти були щасливими і двері перед ними не були замкнені. Тому сміливо приймаю запити із сільських закладів освіти та їду до дітей робити свято", - сказав незвичний гість Ростислав Перехожук, який завітав до Балаховицька гімназія.

Це його вже 86 заклад освіти України, в який він завітав до дітей.

На його думку, сільські заклади освіти легко і швидко впадають в душу, бо в них все зроблено з душею і великою любов'ю.

Діти зараз чекають дива і воно їм потрібно. Не все вдалося через повітряну тривого, але очі дітей світилися щастям і це було помітно неозброєним оком.

Як завжди активна і невгамовна Вікторія Прокопчук стала і ініціатором і організатором цікавої зустрічі, а батьки і колектив підтримали таку ідею одноголосно.

Діти - це квіти, а щоб вони росли і радували нас, треба їх рясно поливати: в першу чергу, любов'ю і підтримкою.