Відвідини громади

Дата: 10.05.2023 16:32

У рамках проекту «Стежками рідного краю» завітали у Полицька Територіальна Громада працівники Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників та члени гуртка «Джура».

Зустріч розпочала Світлана Бачинська із етнографічної кімнати - музею та музейної експозиції «Слідами війни», які знаходяться в Іванчівській публічно-шкільній бібліотеці. Зустрілися із місцевою поетесою Ларисою Сай, яка презентувала останню книгу «Неопалима купина», почули поезію із книги Оксани Філіпчук «Україна тримає небо». Педагогом-організатором Ольгою Курин, головою учнівського самоврядування Полицький ліцей Аліною Чабан, вчителем-пенсіонером Миколою Дукачем провели зустріч на місці поховань воїнів УПА у нашому селі. Завершили оглядовою екскурсією ПрАТ «Рафалівський кар’єр».

Згадуються слова Григорія Сковороди, який писав: «Пізнай свій край, себе, свій рід, свій нарід, свою землю - і ти побачиш свій шлях у життя….»https://www.facebook.com/photo?fbid=585930000304870&set=pcb.585930290304841