ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.05.2023 12:13

1 травня – значимий день всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

Тому хочу висловити  щиру подяку тим, хто повсякденно наполегливо працює  на благо Полицької громади  та країни, вдячний за відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

Бажаю вам, перш за все – Перемоги та миру, вашим рідним і близьким гарного настрою, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів!

Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях! Нехай це чудовий день додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.  Бажаю чудових ідей для щасливого життя і безсумнівної користі від будь-якої справи.

Сільський голова      Микола ОЗЕРУГАФото без опису