Шкідлива звичку може мати трагічні наслідки

Дата: 20.04.2023 16:07

За статистикою, куріння в ліжку часто призводить до пожеж. І, переважно, такі випадки закінчуються фатально.

Найчастіше люди курять в ліжку в нетверезому стані. Запалюючи цигарку та лягаючи відпочити вони не усвідомлюють всієї небезпеки такого вчинку. Адже засинаючи, людина не відчуває, як недопалок випадає з рук.

Час тління запаленої цигарки складає від 4 до 10 хвилин, а температура може сягати до 900 градусів. Цього достатньо, щоб загорілися предмети, на які може потрапити недопалок.

Рятувальники Рівненщини закликають мешканців краю, бути обережними у поводженні з відкритим вогнем. Нехтування елементарними правилами безпеки часто обходиться дорогою ціною, а запобігти виникненню пожежі легше, ніж потім ліквідувати її наслідки.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: куріння, сигара та сигарета